Zebrania sołeckie - podział funduszu sołeckiego na 2021 rok
Tradycyjnie we wrześniu odbywają się zebrania sołeckie, których tematem jest podział funduszu sołeckiego na kolejny rok. Poniżej prezentujemy terminarz zebrań w naszej gminie. Informujemy również, że każdorazowo informacja o zebraniu sołeckim jest udostępniana przez sołtysów na tablicach ogłoszeń w danym sołectwie.
Lp. |
Data |
Godzina |
Sołectwo |
Sołtys |
1 |
28.08.2020 pt |
18:00 |
Strzyżewo Kościelne |
Krzysztof Kubasiak |
2 |
03.09.2020 czw |
18:00 |
Wierzbiczany |
Marek Słomczewski |
3 |
03.09.2020 czw |
20:00 |
Wola Skorzęcka |
Kazimierz Bułakowski |
4 |
07.09.2020 pn |
20:00 |
Skiereszewo |
Roman Solarek |
5 |
08.09.2020 wt |
18:00 |
Braciszewo |
Czesława Budzyńska |
6 |
08.09.2020 wt |
20:00 |
Kalina |
Paulina Andrzejewska |
7 |
09.09.2020 śr |
18:00 |
Strzyżewo Paczkowe |
Bolesław Dziel |
8 |
09.09.2020 śr |
20:00 |
Strzyżewo Smykowe |
Grzegorz Klat |
9 |
10.09.2020 czw |
18:00 |
Zdziechowa |
Agata Rezgui |
10 |
10.09.2020 czw |
20:00 |
Wełnica |
Melania Świtała |
11 |
11.09.2020 pt |
18:00 |
Osiniec |
Magdalena Sekulska |
12 |
11.09.2020 pt |
20:00 |
Szczytniki Duchowne |
Magdalena Bartkowiak |
13 |
14.09.2020 pn |
18:00 |
Modliszewo |
Joanna Janiak |
14 |
14.09.2020 pn |
20:00 |
Piekary |
Iwona Budzyńska |
15 |
15.09.2020 wt |
18:00 |
Lulkowo |
Edmund Paluch |
16 |
15.09.2020 wt Uwaga - zmiana terminu: 29.09.2020 r. |
20:00 |
Ganina |
Eugenisz Leśny |
17 |
16.09.2020 śr |
18:00 |
Obora |
Edward Sikorski |
18 |
16.09.2020 śr |
20:00 |
Obórka |
Elżbieta Łuczak |
19 |
17.09.2020 czw |
18:00 |
Lubochnia |
Sławomir Nitkowski |
20 |
18.09.2020 pt |
18:00 |
Modliszewko |
Piotr Sobański |
21 |
18.09.2020 pt |
20:00 |
Goślinowo |
Wioletta Nawrocka |
22 |
21.09.2020 pn |
18:00 |
Napoleonowo |
Kamila Butrymowicz |
23 |
21.09.2020 pn |
20.00 |
Łabiszynek |
Ewa Siekierska |
24 |
23.09.2020 śr |
18:00 |
Krzyszczewo |
Sylwia Pałczyńska |
25 |
23.09.2020 śr |
20:00 |
Pyszczyn |
Justyna Święciochowska |
26 |
25.09.2020 pt |
18:00 |
Pyszczynek |
Grzegorz Łykowski |
27 |
25.09.2020 pt |
20:00 |
Mączniki |
Grzegorz Janka |
28 |
28.09.2020 pn |
18:00 |
Dalki |
Ryszard Majewski |
29 |
28.09.2020 pn |
20:00 |
Mnichowo |
Sławomir Kujawa |
30 |
29.09.2020 wt |
18:00 |
Jankowo Dolne |
Lech Tubacki |
31 |
30.09.2020 śr. |
18:00 |
Dębówiec |
Marek Nowak |