LI Sesja Rady Gminy

LI Sesja Rady Gminy Gniezno odbędzie się w dniu 25 czerwca 2018 r. o godz 13:00 w sali obrad Urzędu Gminy przy ul. Al. Reymonta 9-11

Kurenda

Likwidacja wyrobów zawierających azbest na terenie powiatu gnieźnieńskiego

Gospodarowanie odpadami

Dzień Otwarty w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Lulkowie.

W okresie od kwietnia do czerwca 2018 r. na terenie całego kraju przeprowadzane będzie Europejskie Badanie Warunków Życia Ludności (EU-SILC). W celu zrealizowania wywiadów, ankieterzy z urzędów statystycznych odwiedzą wylosowane gospodarstwa domowe również na terenie Gminy Gniezno. Jeśli to Państwa gospodarstwo domowe zostało wylosowane, GUS prosi o przychylność wobec ankietera i życzliwą współpracę. Dzięki Państwa udziałowi w badaniu możliwe będzie pozyskanie wielu istotnych informacji o warunkach życia polskich gospodarstw domowych (w tym: warunkach mieszkaniowych, aktywności ekonomicznej, dochodach czy stanie zdrowia). Badanie to realizowane jest na obszarze całej Unii Europejskiej, dlatego zebrane dane pozwolą również na  porównanie sytuacji polskich gospodarstw domowych z gospodarstwami innych krajów Unii.

informacje dodatkowe