Ostrzeżenie meteorologiczne

IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych informuje:

Komunikat Wójta Gminy Gniezno

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym

Komunikat PIW

4 maja 2018r. dla PIW jest dniem wolnym od pracy.

W okresie od kwietnia do czerwca 2018 r. na terenie całego kraju przeprowadzane będzie Europejskie Badanie Warunków Życia Ludności (EU-SILC). W celu zrealizowania wywiadów, ankieterzy z urzędów statystycznych odwiedzą wylosowane gospodarstwa domowe również na terenie Gminy Gniezno. Jeśli to Państwa gospodarstwo domowe zostało wylosowane, GUS prosi o przychylność wobec ankietera i życzliwą współpracę. Dzięki Państwa udziałowi w badaniu możliwe będzie pozyskanie wielu istotnych informacji o warunkach życia polskich gospodarstw domowych (w tym: warunkach mieszkaniowych, aktywności ekonomicznej, dochodach czy stanie zdrowia). Badanie to realizowane jest na obszarze całej Unii Europejskiej, dlatego zebrane dane pozwolą również na  porównanie sytuacji polskich gospodarstw domowych z gospodarstwami innych krajów Unii.

informacje dodatkowe