Wybory do walnych zgromadzeń izb rolniczych

Informujemy o wyłożeniu do wglądu spisu uprawnionych do głosowania

Ostrzeżenie meteorologiczne

IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych informuje:

Komunikat Przewodniczącego Rady Gminy Gniezno

Komunikat Przewodniczącego Rady Gminy Gniezno dot. przedstawienia przez Wójta Gminy Gniezno Raportu o stanie Gminy Gniezno za 2018 rok.

Czyste powietrze

W dniu 14 marca 2019 r. o godzinie 17:00 w świetlicy wiejskiej w miejscowości Piekary, ul. Poziomkowa 32 C, odbędzie się otwarte spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Gniezno dotyczące programu "Czyste powietrze ", podczas którego pracownik Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przybliży założenia Programu oraz procedurę składania wniosków. W ramach programu można uzyskać dofinansowanie na wymianę starego pieca zasilanego paliwem stałym na nowoczesne źródła ciepła a także na inne działania termomodernizacyjne. Zapraszamy mieszkańców do udziału w spotkaniu.