Hala sportowa w Zdziechowie

Trwa budowa hali sportowej w Zdziechowie

XXXVII Sesja Rady Gminy

XXXXVII Sesja Rady Gminy odbędzie się w dniu 21 czerwca 2017 r. o godz. 13:00 w sali obrad Urzędu Gminy.

Przedszkole w Zdziechowie - prawie gotowe

Wkrótce przedszkole w Zdziechowie zostanie oddane do użytku.

Budowa hali sportowej  - to drugi etap inwestycji pn. "Budowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego", który od 14 miesięcy realizowany jest w Zdziechowie. W powstajacym budynku znajduje się pełnowymiarowa arena sportowa z widownią przewidzianą dla 307 widzów, 4 zespoły szatniowe z węzłami sanitarnymi, pomieszczenie dla trenerów i sędziów, pokój socjalny oraz magazyny. Na piętrze budynku znajdzie sie salka fitness oraz sala rehabilitacyjna i konferencyjna. Budynek zaprojektowano bez barier architektonicznych a wszystkie pomieszczenia w budynku zostały przystosowane do poruszania się po nich przez osoby niepełnosprawne. W obrebie areny sportowej zaprojektowano pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, koszykówki oraz boisko główne i treningowe do siatkówki. Znajdzie się tam również kort tenisowy. Oddanie hali do użytku planowane jest na czerwiec 2018 roku.