Informacja - zamknięte przejazdy kolejowe

PPU Dromo Sp. z o.o w związku z pilną koniecznością naprawy torowiska informuje, że nastąpi czasowe zamknięcie przejazdów kolejowych

Czyste powietrze

W ramach programu „Czyste Powietrze”, właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynków

Hala sportowa w Zdziechowie gotowa. Na inaugurację nowego roku szkolnego, w Zdziechowie oddano do użytku halę sportową. Uroczystości, które z tej okazji odbyły się 3 września w Zdziechowie, uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście, społeczność szkolna oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości. Po mszy świętej odprawionej pod przewodnictwem biskupa Krzysztofa Wętkowskiego uczestnicy uroczystości przeszli do nowej hali sportowej. Oficjalne otwarcie obiektu dokonało się wraz z przecięciem przez Wójt Gminy Gniezno Włodzimierza Lemana, oraz zaproszonych gości symbolicznej wstęgi. Poświęcenia obiektu dokonał bp Krzysztof Wętkowski.