GOSiR zaprasza

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji

XX Regionalny Pojedynek Sportowy Mieszkańców Wsi i Sołtysów

Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan zaprasza na XX Regionalny Pojedynek Sportowy Mieszkańców Wsi i Sołtysów

ARiMR

Dłuższe godziny pracy wielkopolskich biur powiatowych ARiMR

Hala sportowa w Zdziechowie gotowa. Na inaugurację nowego roku szkolnego, w Zdziechowie oddano do użytku halę sportową. Uroczystości, które z tej okazji odbyły się 3 września w Zdziechowie, uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście, społeczność szkolna oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości. Po mszy świętej odprawionej pod przewodnictwem biskupa Krzysztofa Wętkowskiego uczestnicy uroczystości przeszli do nowej hali sportowej. Oficjalne otwarcie obiektu dokonało się wraz z przecięciem przez Wójt Gminy Gniezno Włodzimierza Lemana, oraz zaproszonych gości symbolicznej wstęgi. Poświęcenia obiektu dokonał bp Krzysztof Wętkowski.