Stypendia dla najlepszych - 2017

16 października w Urzędzie Gminy spotkali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, którym za bardzo dobre wyniki w nauce lub osiągnięcia w sporcie - Wójt Gminy przyznał stypendia.

PKS informuje

Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów PKS.

OHP

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP prowadzi nabór kandydatów na BEZPŁATNE SZKOLENIA ZAWODOWE w ramach utrzymania rezultatów projektu "OHP jako realizator usług rynku pracy":

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Trakt Piastów" zaprasza do aplikowania o wsparcie w ramach Działania 19.2 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER” w zakresie Przedsięwzięcia 2.1.1 Integracja społeczności - organizacja działań kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych i integracyjnych, również z wykorzystaniem świetlic wiejskich.
Ogłoszenie numer 1/2017/G