Informacja - zamknięte przejazdy kolejowe

PPU Dromo Sp. z o.o w związku z pilną koniecznością naprawy torowiska informuje, że nastąpi czasowe zamknięcie przejazdów kolejowych

Czyste powietrze

W ramach programu „Czyste Powietrze”, właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynków

Wójt Gminy Gniezno uprzejmie informuję, że od 1 stycznia 2018 r. linia nr 56 relacji Gniezno – Gniezno przez Lubochnię obsługiwana będzie przez Gnieźnieńskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. Bilety miesięczne będzie można nabyć w punkcie sprzedaży, który znajduje się w sklepie NC+ przy ul. Dworcowej w dniach 28 i 29 grudnia br. oraz 2 i 3 stycznia 2018 r. Jednocześnie informuję, że rozkład jazdy nie ulega zmianie.(treść informacji - kliknij tutaj)