Stypendia dla najlepszych - 2017

16 października w Urzędzie Gminy spotkali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, którym za bardzo dobre wyniki w nauce lub osiągnięcia w sporcie - Wójt Gminy przyznał stypendia.

PKS informuje

Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów PKS.

OHP

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP prowadzi nabór kandydatów na BEZPŁATNE SZKOLENIA ZAWODOWE w ramach utrzymania rezultatów projektu "OHP jako realizator usług rynku pracy":

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP informuje, że na posiedzeniu, które odbyło się w dniu 1 czerwca 2017 r. Prezydium Zarządu Głównego ZOSP RP przyjęło z niepokojem informację o poważnych opóźnieniach w uruchamianiu środków pochodzących z budżetu Państwa, a przeznaczonych na potrzeby Ochotniczych Straży Pożarnych. (pełna treść komunikatu - kliknij tutaj)