LVI Sesja Rady Gminy

LVI Sesja Rady Gminy Gniezno odbędzie się w dniu 16 listopada 2018 r. o godz 13:00 w sali obrad Urzędu Gminy przy al. Reymonta 9-11

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa promuje produkty regionalne, tradycyjne oraz ekologiczne. Działania podejmowane są w wydarzeniach i kampaniach własnych, imprezach, wystawach, największych targach, wydarzeniach branżowych, na portalach społecznościowych, w lokalnych oraz ogólnopolskich mediach. Trendy, na których opiera się strategia działań to patriotyzm konsumencki, zdrowy styl życia (sport i dieta), wzrost turystyki krajowej, większa rola emocji w procesach zakupowych. Aby osiągnąć cel niezbędna jest Państwa pomoc w przygotowaniu bazy producentów. (pełna treść kliknij tutaj)