LII Sesja Rady Gminy

LII Sesja nadzwyczajna Rady Gminy Gniezno odbędzie się w dniu 13 sierpnia 2018 r. o godz 8:00 w sali obrad Urzędu Gminy przy ul. Al. Reymonta 9-11

Działki na sprzedaż

Ostrzeżenie meteorologiczne

IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych informuje:

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa promuje produkty regionalne, tradycyjne oraz ekologiczne. Działania podejmowane są w wydarzeniach i kampaniach własnych, imprezach, wystawach, największych targach, wydarzeniach branżowych, na portalach społecznościowych, w lokalnych oraz ogólnopolskich mediach. Trendy, na których opiera się strategia działań to patriotyzm konsumencki, zdrowy styl życia (sport i dieta), wzrost turystyki krajowej, większa rola emocji w procesach zakupowych. Aby osiągnąć cel niezbędna jest Państwa pomoc w przygotowaniu bazy producentów. (pełna treść kliknij tutaj)