W Urzędzie Gminy Gniezno został otwarty punkt potwierdzania profili zaufanych

Ewidencja zbiorników bezodpływowych

Ewidencja zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków

Kiermasz świąteczny

17 kwietnia, na parterze budynku Urzędu Gminy Gniezno przy ul. Reymonta 9 od godziny 10.00 odbywać się będzie Kiermasz Świąteczny

Ochotnicza Straż Pożarna w Modliszewie wzbogaciła się o nowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy. Jest to powód do dumy nie tylko druhów z jednostki OSP Modliszewo ale również całej Gminy Gniezno. Całkowity koszt zakupu pojazdu wyniósł 870tys. zł. Gmina Gniezno dofinansowała zakup w kwocie 500tys zł. Pozostałe środki finansowe w kwocie 370 tys. zł pochodzą z dofinansowania z Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. Pojazd ratowniczo-gaśniczy wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt. Nowy wóz pozwoli poprawić efektywność działań, co przełoży się na szybszą interwencję w sytuacjach zagrożenia oraz bezpośrednio wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Gniezno.