V Sesja Rady Gminy

V Sesja Rady Gminy odbędzie się w dniu 22 lutego 2019 r. o godz. 8:30 w sali obrad Urzędu Gminy.

E-DOWÓD

Co to jest E-Dowód?

Ochotnicza Straż Pożarna w Modliszewie wzbogaciła się o nowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy. Jest to powód do dumy nie tylko druhów z jednostki OSP Modliszewo ale również całej Gminy Gniezno. Całkowity koszt zakupu pojazdu wyniósł 870tys. zł. Gmina Gniezno dofinansowała zakup w kwocie 500tys zł. Pozostałe środki finansowe w kwocie 370 tys. zł pochodzą z dofinansowania z Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. Pojazd ratowniczo-gaśniczy wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt. Nowy wóz pozwoli poprawić efektywność działań, co przełoży się na szybszą interwencję w sytuacjach zagrożenia oraz bezpośrednio wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Gniezno.