Informacja - zamknięte przejazdy kolejowe

PPU Dromo Sp. z o.o w związku z pilną koniecznością naprawy torowiska informuje, że nastąpi czasowe zamknięcie przejazdów kolejowych

Czyste powietrze

W ramach programu „Czyste Powietrze”, właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynków

Starosta Gnieźnieński informuje, że Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uruchomił program „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu w 2017r.”. Program realizowany jest w dwóch Modułach na obszarze 7 gmin: Czerniejewo, Łubowo, Kłecko, Niechanowo, Mieleszyn, Trzemeszno, Gniezno/i miasto Gniezno. Program w powiecie gnieźnieńskim będzie prowadzony przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Informacja telefoniczna pod nr tel. 61 424 66 82 oraz 61 424 07 54. Druki wniosków do pobrania w siedzibie PCPR Gniezno ul. Papieża Jana Pawła II 9/10 oraz na stronie internetowej PCPR, a także na https://www.pfron.org.pl/o-funduszu/programy-i-zadania-pfron/programy-i-zadania-real/pomoc-osobom-niepelnosprawnym-poszkodowanym-w-wyniku-zywiolu-w-2017-r/tresc-programu/   (pełna treść informacji - kliknij tutaj)