Informacja - zamknięte przejazdy kolejowe

PPU Dromo Sp. z o.o w związku z pilną koniecznością naprawy torowiska informuje, że nastąpi czasowe zamknięcie przejazdów kolejowych

Czyste powietrze

W ramach programu „Czyste Powietrze”, właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynków

Gmina Gniezno przystąpiła do projektu partnerskiego pt. „E-urzędy w powiatach poznańskim i gnieźnieńskim”, który będzie realizowany od 01.04.2018r. do 30.06.2019r. Celem projektu jest poprawa efektywności i wzrost jakości świadczenia usług administracyjnych w wybranych urzędach JST z 2 powiatów woj. wielkopolskiego (poznański, gnieźnieński). Efektem realizacji programu będzie wdrożenie w Urzędzie Gminy Gniezno nowoczesnych rozwiązań zarządczych oraz podniesienie kompetencji kadr w obszarze podatków i opłat oraz zarządzania nieruchomościami.