Ewidencja zbiorników bezodpływowych

Ewidencja zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków

Kiermasz świąteczny

17 kwietnia, na parterze budynku Urzędu Gminy Gniezno przy ul. Reymonta 9 od godziny 10.00 odbywać się będzie Kiermasz Świąteczny

Strajk w szkołach

Informacja dotycząca strajku w placówkach oświatowych Gminy Gniezno

Powitanie wiosny w Pyszczynie

Jak co roku dzieci z gminy Gniezno przywitały wiosnę. Pierwszego dnia tej najpiękniejszej pory roku, dzieci z przedszkola w Pyszczynie zaprezentowały odejście zimy i nadejście wiosny. Aby ostatecznie zapomnieć o zimowej porze wszystkie maluchy założyły zielone stroje. Pociechy, pod czujnym okiem pań przedszkolanek, przygotowały występy, które nie pozostawiają wątpliwości – zima się skończyła. I nawet jeśli jeszcze trochę przymrozi to jesteśmy pewni, to przedstawienie które zaprezentowały dzieci sprawi, że wiosna zawita już na całego. Wielkie gratulacje dla maluchów i starszaków za wspaniały występ.