Wybory do walnych zgromadzeń izb rolniczych

Informujemy o wyłożeniu do wglądu spisu uprawnionych do głosowania

Ostrzeżenie meteorologiczne

IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych informuje:

Komunikat Przewodniczącego Rady Gminy Gniezno

Komunikat Przewodniczącego Rady Gminy Gniezno dot. przedstawienia przez Wójta Gminy Gniezno Raportu o stanie Gminy Gniezno za 2018 rok.

Powitanie wiosny w Pyszczynie

Jak co roku dzieci z gminy Gniezno przywitały wiosnę. Pierwszego dnia tej najpiękniejszej pory roku, dzieci z przedszkola w Pyszczynie zaprezentowały odejście zimy i nadejście wiosny. Aby ostatecznie zapomnieć o zimowej porze wszystkie maluchy założyły zielone stroje. Pociechy, pod czujnym okiem pań przedszkolanek, przygotowały występy, które nie pozostawiają wątpliwości – zima się skończyła. I nawet jeśli jeszcze trochę przymrozi to jesteśmy pewni, to przedstawienie które zaprezentowały dzieci sprawi, że wiosna zawita już na całego. Wielkie gratulacje dla maluchów i starszaków za wspaniały występ.