25 czerwca zostało oficjalnie otwarte i oddanie do użytku nowe przedszkole w Zdziechowie. W zorganizowanej z tej okazji uroczystości udział wzięli licznie zgromadzeni mieszkańcy Zdziechowy oraz wielu znamienitych gości. Wśród nich Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Krzysztof Ostrowski,  Wicestarosta Powiatu Gnieźnieńskiego – Jerzy Berlik, Radni Gminy Gniezno oraz kierownictwo firmy "HENBUD" - która była wykonawcą tej inwestycji. Pani Dyrektor w imieniu własnym i całej społeczności przedszkolnej przywitała wszystkich obecnych i podziękowała Wójtowi Gminy za nowe przedszkole i trud jaki Gmina Gniezno podjęła na rzecz najmłodszych mieszkańców. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali – Wójt Gminy Gniezno – Włodzimierz Leman,  Przewodniczący Rady Gminy Gniezno – Piotr Łykowski, Poseł na Sejm RP - Krzysztof Ostrowski, Wicestarosta Powiatu Gnieźnieńskiego - Jerzy Berlik, Proboszcz Parafii w Zdziechowie ks. Paweł Gronowski, Sołtys Zdziechowy i Radny w jednej osobie – Łukasz Ciesielski, oraz Dyrektor Przedszkola – Mariola Marek-Kornet.  Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor zaprosiła gości do zwiedzania nowego przedszkola.