Stypendia dla najlepszych - 2017

16 października w Urzędzie Gminy spotkali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, którym za bardzo dobre wyniki w nauce lub osiągnięcia w sporcie - Wójt Gminy przyznał stypendia.

PKS informuje

Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów PKS.

OHP

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP prowadzi nabór kandydatów na BEZPŁATNE SZKOLENIA ZAWODOWE w ramach utrzymania rezultatów projektu "OHP jako realizator usług rynku pracy":

Dobiegają końca prace przy nowym przedszkolu w Zdziechowie. Rok i dwa miesiące trwała budowa tej nowoczesnej, funkcjonalnj i ładnej placówki. W budynku jest 6 sal z zapleczami sanitarnymi i pomieszczeniami magazynowym, 2 sale multimedialne, 2 sale tematyczne oraz salka gimnastyczna z bezpośrednim dostępem do wewnętrznego dziedzińca. W budynku są również pomieszczenia administracyjne, pokój logopedy, psychologa, pokój nauczycielski oraz sale do zajęć dodatkowych. W budynku zlokalizowany jest blok żywieniowy, przygotowujący posiłki dla dzieci . Obiekt będzie ogrzewany kotłownią gazową. Do przedszkola przylega plac zabaw z piaskownicami i innymi urządzeniami służącymi dzieciom do zabawy. Wybudowanie przedszkola  kończy pierwszy etap inwestycji w Zdziechowie. W ramach realizacji etapu drugiego powstaje sala sportowa. Kolejne etapy realizacji obejmują budowę szkoły oraz kompleks boisk sportowych.