W Urzędzie Gminy Gniezno został otwarty punkt potwierdzania profili zaufanych

Ewidencja zbiorników bezodpływowych

Ewidencja zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków

Kiermasz świąteczny

17 kwietnia, na parterze budynku Urzędu Gminy Gniezno przy ul. Reymonta 9 od godziny 10.00 odbywać się będzie Kiermasz Świąteczny

Na organizowanym  przez   Starostę Powiatu Gnieźnieńskiego  spotkaniu noworocznym w dniu 31 stycznia 2019 roku, zaprezentowali swoje umiejętności taneczne przedszkolacy z Przedszkola Gminy Gniezno w Zdziechowie. Dzieci zostały zaproszone przez Radę Powiatu, aby swoim tańcem rozpocząć  uroczystość, która tradycyjnie odbyła się w auli I Liceum Ogólnokształcącego. Zespół taneczny powstał w rocznicę 100-lecia odzyskania przez  Polskę niepodległości  i nawiązuje swoim repertuarem do tradycyjnych, ludowych tańców z terenu wielkopolski. W uszycie przepięknych strojów zaangażowana była społeczność  przedszkola, przede wszystkim babcie przedszkolaków. Chociaż dzieci dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sceną, mogą zaprezentować piękne wykonanie kilku tańców wielkopolskich. W przyszłości zespół będzie poszerzał swój repertuar, doskonalił umiejętności i pozyska nazwę, która będzie rozpoznawalna w powiecie gnieźnieńskim.