Informacja - zamknięte przejazdy kolejowe

PPU Dromo Sp. z o.o w związku z pilną koniecznością naprawy torowiska informuje, że nastąpi czasowe zamknięcie przejazdów kolejowych

Czyste powietrze

W ramach programu „Czyste Powietrze”, właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynków

Starosta Gnieźnieński serdecznie zaprasza rolników oraz organizacje rolnicze z powiatu gnieźnieńskiego na szkolenie w tematyce najnowszych zmian w przepisach prawa dotyczących podatków w gospodarstwie rolnym oraz sprzedaży bezpośredniej produktów rolnych. Szkolenie wzorem ubiegłych, poprowadzi p. Michał Kałuża - specjalista ds. rachunkowości oraz VAT-u w rolnictwie. Michał Kałuża jest konsultantem i szkoleniowcem Ośrodków Doradztwa Rolniczego na terenie całego kraju oraz Centrum Doradztwa Rolniczego w Poznaniu i Krakowie. Szkolenie odbędzie się 15 marca 2018 r. w godz. 10:00 - 13:00 w Sal sesyjnej Starostwa Powiatowego w Gnieźnie przy ul. Papieża Jana Pawła 11 9/10, 62-200 Gniezno. (treść zaproszenia - kliknij tutaj)