Ewidencja zbiorników bezodpływowych

Ewidencja zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków

Kiermasz świąteczny

17 kwietnia, na parterze budynku Urzędu Gminy Gniezno przy ul. Reymonta 9 od godziny 10.00 odbywać się będzie Kiermasz Świąteczny

Strajk w szkołach

Informacja dotycząca strajku w placówkach oświatowych Gminy Gniezno

Przebudowa wiaduktu "Pod Trzema Mostami"

Zmiany w organizacji ruchu od dnia 01.04.2019 i od 07.04.2019
Rozbudowa układu drogowego ul. Pod Trzema Mostami w Gnieźnie, na odcinku od al. Reymonta do ul. Osiniec.
Zamknięte skrzyżowanie ul. Pod Trzema Mostami – Słoneczna – Kolejowa oraz Al. Reymonta i ul. Pod Trzema Mostami
W związku z realizacją ostatniego etapu projektu „Rozbudowa układu drogowego ul. Pod Trzema Mostami w Gnieźnie, na odcinku od al. Reymonta do ul. Osiniec", polegającym na poszerzeniu światła wiaduktu, informuję, że:
1. od dnia 01.04.2019 do dnia 18.05.2019r. zostanie zamknięte skrzyżowanie ulic: Pod Trzema Mostami – Słoneczna - Kolejowa tj. nie będzie możliwy ruch kołowy.
2. od dnia 07.04.2019 r. zostanie zamknięte skrzyżowanie Al. Reymonta i ul. Pod Trzema Mostami tj. nie będzie możliwy ruch kołowy.
Ruch pieszy będzie odbywał się bez zakłóceń. Zostanie wprowadzone stosowne oznakowanie informujące o objazdach. Proszę o uwzględnienie powyższego przy planowaniu transportów.

W związku z przebudową wiaduktu w ciągu ul. Pod Trzema Mostami oraz samą ulicą w m. Gniezno, uprzejmie informujemy,  że od dnia 04.03.2019 r. nastąpi wdrożenie następnego etapu tymczasowej organizacji ruchu. Do zamkniętej obecnie ul. Pod Trzema Mostami, (odcinek od skrzyżowania z al. Reymonta do skrzyżowania z ulicami: Słoneczną i Kolejową), zostanie wyłączone z ruchu skrzyżowanie ulic Pod Trzema Mostami, Słoneczna oraz Kolejowa oraz droga łącząca ulicę Osiniec i z zamykanym skrzyżowaniem. Objazdy zostaną poprowadzone zgodnie z załączonymi schematami.Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.