Ostrzeżenie meteorologiczne 25.01.2020

Prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącej mżawki powodującej gołoledź.

Ankieta - poziom satysfakcji mieszkańców

Lokalna Grupa Działania „Trakt Piastów” w Łubowie zaprasza do udziału w badaniu ankietowym

Konkurs „Nasz pomysł na ochronę środowiska” V edycja

Szanowni Państwo,

nowelizacja ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach wprowadziła obowiązek selektywnego gromadzenia odpadów. Właścicieli nieruchomości, na których nie są segregowane odpady komunalne, prosimy o zgłaszanie się do Urzędu Gminy Gniezno w celu złożenia deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i zmianę sposobu ich gromadzenia na selektywny. Wybór metody selektywnej spowoduje zmniejszenie wysokości opłat.