Nowa aplikacja dla mieszkańców Gminy Gniezno - mMieszkaniec

Zakończyły się prace związane z uruchomieniem nowego narzędzia informacyjnego dla mieszkańców Gminy Gniezno – aplikacji mobilnej mMieszkaniec. Dzięki niej, w jednym miejscu, we własnym telefonie, znajdą Państwo wszelkie ważne, praktyczne informacje, zapowiedzi wydarzeń i komunikaty.

mmieszkaniec_logo

W aplikacji dostępne są moduły:

Ogłoszenia, w którym znajdą Państwo informacje o najważniejszych wydarzeniach w gminie, a także alerty (informacje o remontach, objazdach, ostrzeżenia pogodowe czy informacje o awariach,

Kiedy Odpady (m.in. terminy wywozu śmieci dla konkretnej lokalizacji, podpowiedzi dot. segregacji odpadów),

Zgłoszenia, za pośrednictwem którego można zgłaszać sprawy wymagające naszej interwencji na terenie gminy.

Aplikację mobilną „mMieszkaniec” można pobrać bezpłatnie ze sklepów Google Play oraz App Store:

Link do sklepu Google Play: play.google.com
Link do sklepu AppStore: apps.apple.com

Nowa aplikacja zastępuje dotychczasową aplikację mobilną NiceTown, której działanie zostało zakończone przez dostawcę oprogramowania do końca stycznia br.

mmieszkaniec1mmieszkaniec2mmieszkaniec3mmieszkaniec4