Przyjmujemy zgłoszenia do udziału w szkoleniach w ramach projektu "Akademia Kompetencji Cyfrowych"

Zapraszamy do składania wniosków o udział w bezpłatnych szkoleniach skierowanych do osób powyżej 25. roku życia w ramach projektu "Zwiększenie kompetencji cyfrowych Mieszkańców Gminy Gniezno", w jednym z pięciu modułów szkoleniowych:
1. „Rodzic w Internecie”,
2. „Moje finanse i transakcje w sieci”,
3. „Działam w sieciach społecznościowych”,
4. „Tworzę własną stronę internetową, blog”,
5. „Rolnik w sieci”.

Wnioski można składać w formie papierowej w siedzibie Urzędu Gminy Gniezno (wnioski dostępne są w Biurze Obsługi Klienta), w formie elektronicznej na adres mailowy rekrutacja.gminagniezno@idsl.pl  lub pocztą na adres Urzędu Gminy do dnia 10 stycznia 2020 roku.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania w wersji elektronicznej >>kliknij<<

O ostatecznych terminach szkoleń poinformujemy Państwa po zakończeniu rekrutacji i sporządzeniu listy uczestników poszczególnych paneli szkoleniowych.

Szkolenia rozpoczną się w lutym 2020 roku.