Spotkanie informacyjne - Jak pozyskać środki finansowe na otwarcie i rozwój firmy w 2020 roku

Spotkanie informacyjne
Jak pozyskać środki finansowe na otwarcie i rozwój firmy w 2020 roku

W dniu 13 grudnia 2019 roku Gnieźnieński Punkt Wspierania Biznesu, działający  Starostwie Powiatowym w Gnieźnie, organizuje spotkanie informacyjne dla osób fizycznych zainteresowanych otwarciem firmy oraz dla przedsiębiorców szukających wsparcia finansowego dla swojej firmy.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków unijnych w 2020 roku.

Spotkanie planowane jest w godzinach 9.30 - 13.00, w sali 2.46 Starostwa Powiatowego Gnieźnie, przy ul. Papieża Jana Pawła II 9/10.

Zgłoszenia i kontakt:
Zgłoszenia przyjmowane są w Gnieźnieńskim Punkcie Wspierania Biznesu, pod numerem telefonu 61 4240743 lub na adres e-mail: biznes@powiat-gniezno.pl
Termin zgłoszeń: do godz. 12.00, 12 grudnia 2019 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.