Widowisko "Orzeł i Krzyż" - zapraszamy do udziału w wyjeździe organizowanym przez Gminę Gniezno

Gmina Gniezno koordynuje wyjazd mieszkańców gminy do Murowanej Gośliny do Parku Dzieje na widowisko wieczorne „Orzeł i Krzyż Wielkie Zwycięstwa”, które planowane jest na drugą połowę czerwca ( datę doprecyzujemy wkrótce). To największe nocne show o historii Polski, a także spektakularna opowieść o losach Polski i Polaków od legend i założenia Państwa Polskiego przez tryumfy husarii, Potop Szwedzki, aż po odzyskanie niepodległości i Solidarność.

Cena biletu na w/w wydarzenie oscyluje pomiędzy 35 zł - 39 zł, w zależności od ilości chętnych. Koszt przejazdu autokarem jednej osoby wynosi ok. 15 zł     (opłata w dniu wyjazdu). Szczegóły dotyczące wyjazdu przekażemy osobiście zainteresowanym.

Informacje i zapisy przyjmuje Martyna Zasada – koordynator wyjazdu, pod numerem telefonu 798 904 476 do 18 lutego 2021 roku.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

W PRZYPADKU ODWOŁANIA WYDARZENIA, ORGANOZATOR PRZEWIDUJE ZWROT KOSZTÓW ZA ZAKUPIONY BILET.

orzeł i krzyż